Üretirken koruyoruz

Hakkımızda

Firmamız 1977 senesinde şahıs firması olarak ticari hayatına gri mukavvadan kutu üretimi ile başlamıştır. Yıllar içerisinde oluklu mukavvadan karton kutu üretimini de bünyesinde bulundurarak genişletmiş, bugün geldiği noktada ofset baskılı ambalaj üretimini ayrı bir şirket olarak sürdürmektedir. Üretim ağını ve üretim kapasitesini gün geçtikçe geliştiren firmamız: Bugün ambalaj sektöründeki deneyimi, bilgi ve birikimi ile müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermektedir.

Hizmet

Firmamız ofset baskı, u.v lak, selefon, sıvama, yapıştırma, dikiş; ayrıca oluklu mukavva ürünlerde 3 renge kadar flekso baskı imkanına sahiptir. Grafik tasarımını müşterilerimize deneyimli grafikerler eşliğinde sunuyoruz. Ayrıca ürüne özel ambalaj tasarımı devamında maket hazırlama aşamalarını pratik bir şekilde gerçekleştirip, üretime alınacak ürünlerin ön sunumlarını hazırlıyoruz. Daha ileri maket hazırlama olanaklarınıda sahip olan firmamız ; baskılı maket hazırlayarak kutu üzerinde detaylı grafik inceleme imkanı sunuyor.

Kalite

Kalite anlayışımızı müşterilerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda yılların verdiği bilgi ve deneyimle geliştiriyoruz. Bugün teknolojiye, iş geliştirmeye, üretim süreçlerinin işleyişine değer katıyoruz. Gün ve gün artan müşteri portföyümüze kaliteli hammaddeyi, uzman ve deneyemli kadromuzla, yüksek teknolojilerdeki makinelerle işleyip sunuyoruz.

Ana Sayfa | Ürünler | Hakkımızda | Ne Nedir? | Bize Ulaşın | Site Haritası
izolofset alt logo
İzol Ofset ve Matbaacılık © 2020
Tüm hakları saklıdır.